Haslou

HOOFDBESTUUR

Lei Ummels (voorzitter)
tel: 06-53261109

Lynn Kraus (secretaris)
haslousecretaris@gmail.com

Jeroen Herberighs (penningmeester)

hasloupenningmeester@gmail.com

Vivian van Golde (algemene bestuurszaken)
vivian.van.golde@xs4all.nl

tel: 06-29275198

Jan Verboort (algemene jeugdzaken)
janverboort@hotmail.com

tel: 06-80153665

Frank Ummels (accommodatiebeheer)

frankummels@gmail.com
06-43669309

Daan Voncken (activiteiten)
daan@youngsocials.nl
06-48814171

 

LEDENADMINISTRATIE / CONTRIBUTIE

Monique Meller
tel: 06-17724500
haslouledenbeheer@gmail.com

  • Financieel Contactpersoon
  • Contactpersoon Volontario
  • ook voor het aanvragen en insturen van je VOG

 

WEDSTRIJDZAKEN

Wedstrijdsecretaris JEUGD:
Peggy Smeets
hasloujeugd@gmail.com

Wedstrijdsecretaris SENIOREN:
Koen Albertz
06-11132762
haslousenioren@gmail.com

GASTHEER / GASTVROUW:
Zaterdag: Jan Verboort
Zondag: -

 

TECHNISCHE COMMISSIE SENIOREN (TC)

Luc Feij
Mark Schmeitz
Dave Ubachs
Leslie van de Wauw

JEUGDBESTUUR

Jan Verboort (voorzitter)
tel: 06-80153665 
janverboort@hotmail.com

Patrick van Well (secretaris)
tel: 06-24185607 
patrickvanwell@hetnet.nl

Paul van Golde (materiaalbeheer)
tel: 06-15364172
paul.van.golde@xs4all.nl

Peggy Smeets (wedstrijdsecretaris jeugd) 
tel: 06-38748854
smeets2004@home.nl

Stan Jacobs 
tel: 06-29170707
stanjcbs@gmail.com

Roger Peerenbooms (Jeugd Technische Commissie)
tel: 06-21806636
r.peerenbooms@gmail.com

 

COORDINATOREN JEUGD

JO17 / JO19: Math Wouters en Gé Linssen

JO12 / JO15: Roel Ramaekers

JO7 / JO11: Roger Peerenbooms 

 

COMMISSIE SPONSORING
e-mail: diederen.richard@gmail.com

Lei Ummels (voorzitter)
Luc Feij
Richard Diederen
Cyriel Dubislav

 

KANTINEBEHEER

Bart Fredrix / BarTkeeper
tel: 06-18129293

 

Altijd op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!