Haslou
Wedstrijdprogramma 23 november t\/m 4 december

Donderdag 17 november t/m maandag 5 december

Programma junioren 
Woensdag 23 november 
  
19:00 MBC'13 JO12-1JM Haslou JO12-1
  
Zaterdag 26 november 
  
08:45 Haslou JO7-1JM DVO JO7-3 Sportpark De Krao
09:05 De Ster JO7-1 Haslou JO7-1JM 
09:25 Haslou JO7-1JM Sittard JO7-1 
  
09:00 Haslou JO9-1 vv Maastricht West JO9-2
09:00 Haslou JO8-2JM Sportclub Susteren JO8-1
09:15 VV Hellas JO10-3JM Haslou JO10-3
09:30 Laura/Hopel Comb JO8-1 Haslou JO8-1
10:00 Lindenheuvel-Heidebloem JO9-1JM Haslou JO9-2JM
10:15 Haslou JO12-1 Born JO12-1
10:15 Haslou JO10-1JM Bunde JO10-1
10:15 Haslou JO10-2 FC Geleen Zuid JO10-3
10:30 Sanderbout JO11-1JM Haslou JO11-2
11:30 Groene Ster JO15-1 Haslou JO15-1
11:30 RKUVC JO14-1 Haslou JO14-1
12:15 Haslou JO14-2 HBC'09 JO14-1JM
14:30 Haslou JO17-1 Caesar JO17-1
15:00 RKSVO JO19-1 Haslou JO19-1
15:15 Sportclub Jekerdal JO17-4 Haslou JO17-2
  
Zaterdag 3 december 
  
09:00 Haslou JO10-3 SJO Krijtland JO10-5JM
09:00 Haslou JO9-1 FC Geleen Zuid JO9-2
09:00 Haslou JO8-1 FC Geleen Zuid JO8-1
09:00 Alfa Sport JO8-1 Haslou JO8-2
09:15 RKUVC JO9-1 Haslou JO9-2JM
09:30 Caesar JO10-2 Haslou JO10-2
  
09:30 Sanderbout JO7-1JM Haslou JO7-2 De Haamen Beek
09:50 Haslou JO7-2 Caesar JO7-1
10:10 SHH JO7-6 Haslou JO7-2
  
10:00 Haslou JO7-1JM Sittard JO7-1 Sportpark Lindenheuvel
10:20 Haslou JO7-1JM De Ster JO7-1
10:40 Lindenheuvel-Heidebloem JO7-1JM Haslou JO7-1JM
  
10:00 ST Schimmert/GSV'28 JO10-1 Haslou JO10-1JM
10:15 Haslou JO12-1 Sittard JO12-1
10:15 Haslou JO11-1JM DVO JO11-2
11:30 FC Geleen Zuid JO11-3JM Haslou JO11-2
12:15 Haslou JO14-1 RKTSV JO14-1
12:30 Veritas JO14-1 Haslou JO14-2
14:00 FC Landgraaf JO17-2 Haslou JO17-2
14:00 Haslou JO15-1 ST Schimmert/GSV'28 JO15-2
16:00 Haslou JO19-1 MMC Weert JO19-1
16:00 Haslou JO17-1 Sportclub Jekerdal JO17-2
  
Programma senioren 
Zondag 27 november
 
  
11:00 Merefeldia 2 Haslou 3
11:00 Spaubeek 3 Haslou 5
12:00 Haslou 2 Leonidas - W 2
14:30 FC Maasgouw 1 Haslou 1
  
Vrijdag 2 december 
  
19:30 Haslou 35+2 Spaubeek 35+1 Sportpark Spaubeek
20:00 De Ster 35+1 Haslou 35+2
20:30 Haslou 35+2 Sittard 35+1
21:30 FC Geleen Zuid 35+1 Haslou 35+2
  
19:30 Haslou 35+3 Schimmert 35+2 Sportpark Nijsten Beek
20:30 SV Hulsberg 35+2 Haslou 35+3
21:00 Haslou 35+3 RKUVC 35+2
21:30 GSV'28 35+2 Haslou 35+3
  
19:30 Amstenrade 45+1 Haslou 45+1 Sportpark Lindenheuvel
20:00 Haslou 45+1 Sporting Sittard'13 45+1
20:30 SVM 45+1 Haslou 45+1
21:00 Haslou 45+1 Lindenheuvel-Heidebloem 45+1
  
20:00 Schimmert 35+1 Haslou 35+1 Sportpark Schimmert
20:30 Haslou 35+1 SV Meerssen 35+1
21:00 RKUVC 35+1 Haslou 35+1
21:30 Haslou 35+1 GSV'28 35+1
  
Zondag 4 december 
  
09:30 Haslou 5 RKUVC 2
11:30 OVCS 2 Haslou 4
11:45 DESM 2 Haslou 3
12:00 Haslou 2 vv Maastricht West 2
12:00 Leonidas - W VR1 Haslou VR1
14:00 Haslou 1 SVME 1

Altijd op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!