Haslou
Wedstrijdprogramma 12 mei t\/m 25 mei 2022

Dinsdag 10 mei t/m dinsdag 31 mei

Beste lezer,

 Programma Junioren:
Zaterdag 14  mei:

08:45 Sittard JO11-2 Haslou JO11-1JM 
08:45 Haslou JO7-2 FC Geleen Zuid JO7-2JM Sportpark Graaf Huyncomplex
08:55 ST Schimmert/GSV'28 JO7-1 Haslou JO7-2 
09:05 Haslou JO7-2 SV Hulsberg JO7-1 
   
09:00 Haslou JO9-1 Eijsden JO9-2JM
09:00 S.V. Argo JO9-2JM Haslou JO9-2JM
09:00 Haslou JO8-1 Caesar JO8-2JM
09:00 SVM JO8-1 Haslou JO8-2JM
09:00 SVM JO8-2 Haslou JO8-3
  
10:00 Daalhof JO13-2 Haslou JO13-2
10:00 Heer JO10-2 Haslou JO10-1JM
  
10:00 Haslou JO7-1JM vv Maastricht West JO7-1 Sportpark Hazendans M'tricht
10:10 Haslou JO7-1JM Daalhof JO7-4 
10:20 Scharn JO7-2 Haslou JO7-1JM  
  
10:15 Haslou JO12-2 S.V. Argo JO12-2JM
10:15 Haslou JO10-2 SJO Krijtland JO10-3
10:30 De Ster JO10-3 Haslou JO10-3
12:15 Haslou JO13-1JM Sportclub Jekerdal JO13-2
14:00 Haslou JO19-1 Bekkerveld JO19-1
14:00 Haslou JO15-1 FC Hoensbroek JO15-1
16:00 Haslou JO19-2 Sittard JO19-2
16:00 Haslou JO17-1 Heer JO17-1

Woensdag 18 mei:
19:00 Daalhof JO12-1 Haslou JO12-1
20:00 FC Landgraaf JO17-1 Haslou JO17-1

Zaterdag 21 mei:
08:45 FC Geleen Zuid JO9-3 Haslou JO9-2JM
09:00 Haslou JO9-1 Walram JO9-1
09:00 VV Zwentibold JO8-1 Haslou JO8-1
09:00 Haslou JO8-2JM Amstenrade JO8-1
  
09:15 Haslou JO7-2 RKUVC JO7-1 Ulestraten
09:25 Haslou JO7-2 De Ster JO7-1
09:35 Heer JO7-1 Haslou JO7-2
  
10:00 Leonidas - W JO10-2 Haslou JO10-1JM
10:00 SV Hulsberg JO10-2 Haslou JO10-3
  
10:00 Haslou JO7-1JM Daalhof JO7-4 Sportpark Scharn
10:10 RKASV JO7-2 Haslou JO7-1JM
10:20 Haslou JO7-1JM Scharn JO7-2
  
10:15 Haslou JO12-2 SJO Heuvelland JO12-1
10:15 Haslou JO11-1JM DVO JO11-3
10:15 Haslou JO10-2 RKHSV JO10-3
10:15 Sportclub Jekerdal JO8-8JM Haslou JO8-3
  
11:00 Berg'28 JO13-2JM Haslou JO13-2
12:00 Heer JO12-1 Haslou JO12-1
12:15 Haslou JO13-1JM ST Bunde/I.B.C. '03 JO13-1
13:00 FC Geleen Zuid JO15-2 Haslou JO15-1
14:00 Haslou JO15-2JM DVO JO15-2
14:45 FC Landgraaf JO19-2 Haslou JO19-2
15:15 FC Kerkrade-West JO17-1 Haslou JO17-1
15:30 Groene Ster JO19-1 Haslou JO19-1

Woensdag 25 mei:
19:00 Schinveld JO15-1 Haslou JO15-2JM

Programma senioren:
Donderdag 12 mei:

20:00 Haslou 1 S.V. Argo 1

Vrijdag 13 mei:
19:30 RKUVC 35+1 Haslou 35+1 Sportpark Mergelakker
20:00 Haslou 35+1 Schimmert 35+2
21:00 De Ster 35+1 Haslou 35+1
21:30 Haslou 35+1 GSV'28 35+2
  
20:00 GSV'28 35+1 Haslou 35+2 Sportpark Jean Nijsten Beek
20:30 Haslou 35+2 Spaubeek 35+1
21:00 Schimmert 35+1 Haslou 35+2
21:30 Haslou 35+2 FC Geleen Zuid 35+1
  
20:00 Haslou VR1 Abdissenbosch VR1

Zondag 15 mei:
09:30 Haslou VR1 VV ALFA SPORT VR1
10:00 FC Geleen Zuid 4 Haslou 5
11:00 Haslou 2 De Leeuw 2
11:30 Laura/Hopel Comb 2 Haslou 3
12:00 Haslou 4 Sporting Sittard'13 2
14:30 VV HEBES 1 Haslou 1

Zondag 22 mei:
10:00 Bunde 3 Haslou 4
10:00 Slekker Boys VR1 Haslou VR1
11:00 Haslou 3 Sporting Heerlen 3
11:00 Haslou 5 De Ster 4
12:15 Woander Forest 2 Haslou 2
14:30 Haslou 1 Spaubeek 1

Dinsdag 24 mei:
20:00 Haslou VR1 GSV'28 VR1

Altijd op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!