Haslou
Wedstrijdprogramma weekenden 18\/19 en 24\/25\/26 september

Maandag 13 september t/m donderdag 30 september

 Programma Senioren:
Dinsdag 14 september

20:15 Haslou 1 RKFC Lindenheuvel 1 oefenwedstrijd 

Zondag 19 september
09:30 Haslou VR1 S.V. Argo VR1
10:00 WDZ 4 Haslou 4
11:00 Haslou 2 SV Meerssen 2
12:00 Haslou 5 RKASV 5
14:30 Urmondia 1 Haslou 1

Vrijdag 24 september
19:30 Urmondia 35+1 Haslou 35+1 wedstrijden 35+1 gespeeld in Elsloo
19:50 Haslou 35+1 S.V. Argo 35+1   
20:30 Sittard 35+4 Haslou 35+1   
20:50 Haslou 35+1 IVS 35+1   
19:30 Haslou 35+3 IASON 35+2 wedstrijden 35+3 gespeeld in Bunde
20:10 Leonidas - W 35+1 Haslou 35+3   
20:30 Haslou 35+3 vv Maastricht West 35+1   
20:50 Bunde 35+1 Haslou 35+3   
19:50 GSV'28 35+2 Haslou 35+2 wedstrijden 35+2 gespeeld in Beek
20:10 Haslou 35+2 RKUVC 35+1   
20:30 Schimmert 35+2 Haslou 35+2   
20:50 Haslou 35+2 SV Hulsberg 35+1   
  

Zondag 26 september
11:00 RKSV Minor 2 Haslou 2
11:00 Haslou 3 Wijnandia 2
11:00 Haslou 5 Sporting Sittard'13 3
12:00 GSV'28 3 Haslou 4
14:30 Haslou 1 VV HEBES 1

Programma Junioren:
Woensdag 15 september

19:00 Haslou JO10-1JM Eijsden JO10-1

Zaterdag 18 september
08:45 Sittard JO10-1 Haslou JO10-1JM
08:45 Haslou JO7-1JM De Ster JO7-1
08:55 Haslou JO7-1JM SVM JO7-1
09:00 Haslou JO9-1 SVME JO9-1
09:00 RKVV Neerbeek JO9-1JM Haslou JO9-2JM
09:00 Haslou JO8-1 ST EVV/RIOS'31 JO8-1JM
09:00 Haslou JO8-2JM SV Meerssen JO8-1
09:00 Haslou JO7-2 De Ster JO7-2
09:05 Sittard JO7-2 Haslou JO7-1JM
09:10 Caesar JO7-1 Haslou JO7-2
09:20 Haslou JO7-2 FC Geleen Zuid JO7-2JM
10:00 Sanderbout JO12-1 Haslou JO12-2
10:00 Haslou JO11-1JM ST Bunde/I.B.C. '03 JO11-1
10:00 Haslou JO10-2 De Ster JO10-1JM
10:30 SVC 2000 JO12-1 Haslou JO12-1
11:00 ST FC Roerdalen/SVH '39 JO15-2JM Haslou JO15-1
11:15 Haslou JO13-2 DVO JO13-3
11:30 BSV Limburgia/Kamerl JO13-1 Haslou JO13-1JM
12:30 UOW '02 JO17-2 Haslou JO17-2JM
13:00 vv Maastricht West JO15-2 Haslou JO15-2JM
13:30 Haslou JO19-2 RKHBS JO19-1
16:00 Haslou JO19-1 FC Geleen Zuid JO19-1

Zaterdag 25 september
08:45 FC Geleen Zuid JO8-2 Haslou JO8-1
09:00 Haslou JO9-2JM Caesar JO9-2
09:00 Sittard JO7-2 Haslou JO7-1JM
09:10 Haslou JO7-1JM De Ster JO7-1
09:15 Leonidas - W JO8-2 Haslou JO8-2JM
09:20 SVM JO7-1 Haslou JO7-1JM
09:30 Haslou JO7-2 FC Geleen Zuid JO7-2JM
09:40 Haslou JO7-2 De Ster JO7-2
09:50 Caesar JO7-1 Haslou JO7-2
10:00 Leonidas - W JO11-1 Haslou JO11-1JM
10:15 Haslou JO12-2 Sittard JO12-3
10:15 Haslou JO10-1JM VV ALFA SPORT JO10-1
10:15 DVO JO9-1 Haslou JO9-1
12:15 Haslou JO13-1JM UOW '02 JO13-1
12:15 SHH JO13-4JM Haslou JO13-2
14:00 Haslou JO15-1 SJO UBC JO15-1
14:30 Sportclub Susteren JO17-2 Haslou JO17-2JM
15:00 FC Kerkrade-West JO15-2 Haslou JO15-2JM
16:00 Haslou JO19-1 VV ALFA SPORT JO19-1

Woensdag 29 september
19:00 OVCS JO10-1JM Haslou JO10-2

We verzoeken alle sporters rekening te houden met de geldende regels rondom Covid-19, bij twijfel of vragen kan men alle informatie nalezen op www.haslou.nl   I.v.m. Covid-19 kunnen thuiswedstrijden qua aanvangstijd nog worden gewijzigd!

 

Altijd op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!